Najděte nejlevnejší letenky

itálie norsko praha hokej

MS hokej 2022 | Sestřihy: Rakousko šokovalo USA a bere bod!

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko...

Německá hokejová reprezentace – Wikipedie

Od konce druhé světové války až do roku 1991 existovaly v důsledku rozdělení země dvě německé reprezentace: „západoněmecká“ (reprezentovala Německou spolkovou republiku) a „východoněmecká“ (NDR).

Norsko - Itálie 6:2, Hokejisté Norska poprvé na MS vyhráli...

Hokejisté Norska porazili ve svém čtvrtém vystoupení na mistrovství světa Itálii 6:2 a připsali si první výhru. Na vítězství se dvěma góly podílel Mats Trygg, tři kanadské body nasbírali Per-Age Skröder a Patrick Thoresen.

hokej kanada norsko

Kanada 9. května 2017 16:36 - Praha Kanaďané se do Evropy vracejí v roli dvojnásobných šampiónů - předloni v Praze i loni v Rusku totiž jasně dominovali a na ledě předváděli, jak vypadá hokej současnosti.

Norsko je blízko k záchraně. Francie otočila proti Itálii...

(Tampere, od našeho zpravodaje) Odpolední program na mistrovství světa nabídl dva záchranářské souboje: zase o něco blíž k udržení v elitní skupině jsou Norové a Francouzi.

Hokej: Sparta Praha - soupiska

Background="new 0 0 544.5 100" height="100" viewBox="0 0 544.5 100" width="544.5" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"

Itálie - Norsko 1:7, První gól Italů na MS radost nepřinesl...

Hokejisté Norska porazili na mistrovství světa v bratislavské skupině B Itálii vysoko 7:1. Ještě po dvou třetinách přitom přikláněl body na jejich stranu pouze jediný gól, třetí třetinu ale opanovali jasně 6:1.

ŽIVĚ: Norsko – Itálie 2:0 | Praha na Dlani

Ve skupině B mistrovství světa v Rize dochází k jednomu z přímých soubojů o udržení v hlavní divizi. Poté, co v sobotu Kazachstán přetlačil

Francouzi udolali Italy v prodloužení a na mistrovství světa...

Francouzi, kteří se po sestupu v roce 2019 dostali mezi elitu spolu s Rakouskem jako náhrada za vyloučené týmy Ruska a Běloruska, si polepšili po čtvrtém zápase na pět bodů a jsou ve skupině A pátí.

Online: Itálie - Norsko 1:7, Mistrovství světa -